Біогаз

bio_man_2.jpg

Температура в корівнику

У процесі утримання і догляду за коровами необхідно підтримувати в приміщенні оптимальний режим температури, оскільки вона значною мірою впливає на метаболізм тварини. Найбільш сприятливим діапазоном температури в корівнику вважається 10 - 20 градуси тепла і вологість близько 75%.

У тому випадку, коли температура в приміщенні для утримання корів буде знижена щодо необхідного діапазону, то процеси метаболізму у тварини збільшуються, і зростає вироблення тепла, в результаті тварині буде вимагатися більший обсяг корму. Зниження температури в корівнику може також вплинути на зменшення удою молока.


Корівник своїми руками

Підвищення температури повітря в корівнику веде до теплового напруги, погіршення апетиту, змінюється склад крові і відбувається підвищення частоти дихання і роботи серцевого м'яза, і в кінцевому рахунку зменшується удій молока.

Відходи від вирощування корів (гній) можна використовувати для енергозабезпечення цього самого корівника. Для цього вам необхідно буде спорудити або купити велику установку по видобутку біогазу з гною. Хоча, при наявності прямих рук можна зробити установку по видобутку біогазу своїми руками.

Біогаз своїми руками в домашніх умовах

Щороку на нашій планеті енергоресурсів стає все менше і менше. Саме через це доводиться шукати весь час нові, альтернативні джерела енергії. Однозначно, через якийсь час на нашій планеті закінчаться нафтові і газові поклади, і тоді світу доведеться всерйоз задуматися над видобутком (збором) і використанні в якості основного джерела енергії біогазів.


Що таке біогаз? Принципи видобутку біогазу

Як вже було сказано, біогаз - альтернативне джерело енергії. Виділяється він при ферментації різних побутових відходів, а також відходів виділяються тваринами (гній). Даний метод використовувався ще з давніх віків в Китаї, але пізніше, через століття був незатребуваним і в результаті виявився забутий.

biogaz

bio_man.jpg
cow_eat.png

Контакти

Управлiння: (067) 566-24-46

Бухгалтерiя: (067) 562-87-52