Системи гноєвидалення

Якісне гноєвидалення - здоров'я і комфорт ваших тварин

На етапі будівництва корівника гноєвидалення має вельми велике значення, так як від його правильної і функціональної організації залежить рівень гігієни процесу доїння, а так же комфорт і здоров'я тварин. Сучасні очисні системи дозволяють в значній мірі знизити рівень азотистих газів, що в свою чергу суттєво покращує мікроклімат приміщення.

Пропоновані нашою компанією очисні системи сприяють збереженню якостей гнойових добрив, а крім того знижують ризик забруднення вод. Оптимально систему гноєвидалення визначають відповідно до таких показниками:

  • вік тварини;;
  • тип харчування і пиття;
  • вид підстилкового матеріалу.

cow

Будова і робота КОНВЕЄРА

Існують наступні системи для гноєвидалення:

- система, що передбачає гідрозмив

При використанні даної системи гноєвидалення, істотно підвищується рівень вологості приміщення (до 99%). Цей фактор безпосередньо пов'язаний з використанням великого обсягу води. Однак енерговитратність подібної системи є високою від загальних витрат ферми в цілому;

- система, що передбачає наявність транспортера

Дана система, як правило, застосовується в умовах фермерських господарств, які використовують глибоку підстилку для утримання поголів'я. Утворений густий гній видаляється за допомогою транспортера, розташованого по лінії стійлових місць;

- дельта-скреперна установка

Дана система гноєвидалення оптимальна в умовах безприв'язного утримання тварин. Скупчення гною відбувається в передбачених для цього гнойових проходах, які потребують своєчасного і регулярного очищення. За допомогою дельта-скреперної установки відбувається ліквідація гнойових мас з відкритих проходів, після чого вони відвантажуються і транспортуються далі в спеціальне сховище. Дана установка включає силовий блок, два відмінних за формою скребка (прямий і V-подібний) і ланки, котрі оснащені елементами для очищення.

Дана система дозволяє виробляти ефективну ліквідацію як твердого, так і рідкого гною без загрози здоров'ю тварин.

pig

Системи гноєвидалення від компанії ТОВ «Агросистема плюс» - оптимальний варіант для ваших фермерських господарств. Вся продукція відрізняється високим рівнем якості матеріалів і комплектуючих, а так само відповідає всім загальноприйнятим стандартам і нормам. Віддаючи переваги нашим системам, ви створюєте комфортні умови для своїх тварин і обслуговуючого персоналу!

Транспортери ТСН-160, ТСН-2Б, ТСН-3Б призначені для механізованого прибирання гною з тваринницьких приміщень з одночасним завантаженням у транспортний засіб.

Виникли питання і потрібна консультація?

Скребкові транспортери для видалення гною

Агропромисловий комплекс України переживає підйом, сьогодні зросла потреба населення в якісних продуктах, таких як м'ясо, молоко, сири. Тому не дивно, що стрімкими темпами розвивається тваринництво і сьогодні поголів'я великої рогатої худоби складає 6,2 мільйона голів. На порядку денному знаходиться модернізація виробництва м'ясо-молочної продукції, багато традиційних видів робіт відходять у минуле, наприклад, догляд за тваринами сьогодні може бути максимально простий завдяки використанню гноєзбиральних транспортерів.

Основні характеристики та застосування гноєзбиральних транспортерів

Для забезпечення гарного проживання тварин в корівниках і свинарниках повинно бути організовано своєчасне та ефективне прибирання стійл. Основними вимогами до збирання гною є: підтримка максимальної чистоти стійл, огорож і проходів, перешкода проникненню інфекційних елементів з однієї секції в іншу, профілактика утворенню шкідливих випарів, забезпечення тваринам максимально комфортного мікроклімату. З усіма цими завданнями цілком може впоратися гноєзбиральна техніка.

Виходячи із своїх переваг і бюджету ви можете придбати гноєзбиральні скребкові транспортери ТСН-2Б, ТСН-3Б, ТСН-160, які ідеально підходять для всіх видів підстилок і гною самої різної консистенції. Вони встановлюються в корівниках і свинарниках з кількістю 110 корів чи 800 свиней.

Гноєзбиральний транспортер ТСН-2Б призначений для очищення стійл і завантаження гною в транспортні засоби. Як і інші моделі він складається з горизонтального і похилого конвеєрів, що ефективно очищають гнойові канали та перевантажують залишки життєдіяльності тварин в тракторний причіп.

Скребковий гноєзбиральний транспортер ТСН-3Б легко керується за допомогою пульта, всі процеси механізовані. Він складається з приводної станції, поворотних механізмів і потужного ланцюга зі шкребками. Конструктивні елементи виконані з високоякісної загартованої сталі, а шкребки надійно прикріплені до ланцюга. За допомогою цього транспортера можна переміщати гній на висоту 2600 мм.

Транспортер скребковий гноєзбиральний ТСН-160 можна використовувати в усіх кліматичних зонах. Ця модель відрізняється форматом кріплення шкребків, які перебуваючи на відстані близько метра один від одного ефективно захоплюють і видаляють гній.

Всі моделі транспортерів можуть ефективно працювати близько 4 годин на добу з невеликими перервами, цього часу цілком достатньо для гарного прибирання свинарника або корівника.

Як купити гноєзбиральну техніку

Найсильнішими враженнями наших фермерів, які переймали досвід за кордоном, були спогади про чистоту, що панує в західних стійлах тварин. Якщо ви хочете щоб ваша велика рогата худоба перебувала в  ідеальній чистоті, то час купити гноєзбиральний транспортер в Україні. Відрадно відзначити, що сьогодні ця сучасна техніка доступна і в нашій країні, а ціна на скребкові гноєзбиральні транспортери різних моделей в нашій компанії досить прийнятна для будь-якого фермерського господарства країни.

Ця покупка вигідна і рентабельна, вам більше ніколи не доведеться замислюватися над тим, як очистити свинарник або корівник.

Для консультації та індивідуального підбору комплектуючих телефонуйте або робіть заявку на нашому сайті.

cow_eat.png

Контакти

Управлiння: (067) 566-24-46

Бухгалтерiя: (067) 562-87-52